Kotły C.O.

Rakoczy_logoWieloletnie doświadczenie stawia firmę w gronie liderów na rynku producentów kotłów C.O.  Rakoczy obecnie dysponuje nowoczesnym zapleczem produkcyjnym, wykwalifikowaną kadrą inżynierską oraz cyfrowo sterowanymi maszynami renomowanych marek.

PerEko_logoWysoka funkcjonalność, bezawaryjność i niski koszt eksploatacji to znaki szczególne żółtych kotłów PER-EKO. Szeroki asortyment obejmuje zarówno kotły proste o sprawdzonej przez lata budowie, jak również innowacyjne konstrukcje, będące jednymi z najtańszych w eksploatacji.

Zębiec_logoZębiec to firma z ponad pięćdziesięcioletnią tradycją. Lider na krajowym rynku kotłów C.O. W ofercie znajdą Państwo kotły przeznaczone do ogrzewania domów jednorodzinnych, pomieszczeń gospodarczych, magazynów, hal.

Red_logo Produkty RED skierowane są dla osób ceniących sobie niezawodność rozwiązań, wysoką jakość oraz komfort montażu i użytkowania. W ofercie m.in.: kotły stałopalne, kominki, regulatory i sterowniki, grzejniki, podgrzewacze wody, wymienniki wody użytkowej, itd.

Kotmet_logoNa polskim rynku od 1982 roku. Producent kotłów grzewczych górnego spalania. Firmę Kotmet charakteryzuje ukierunkowanie na zmiany i potrzeby rynku, ciągłe poszerzanie asortymentu i produkcja kotłów na zamówienie klienta.

Termix_logoDomeną firmy Termix jest ciepłownictwo i jego zaplecze techniczne, priorytetem zaś utrzymanie wysokiej i stabilnej pozycji wśród konkurentów w branży. Każdy produkt odznacza się wysokim komfortem obsługi.