Piece gazowe

Ferroli_logoW ofercie firmy znajdują się: domowe i przemysłowe kotły centralnego ogrzewania, podgrzewacze wody, grzejniki, automatyka. FERROLI zapewnia klientom najwyższy poziom satysfakcji z użytkowania i gwarancję niezawodności produktów.

EuroTerm_logoProdukty oferowane przez Euroterm to najwyższa jakość i konkurencyjne ceny. Na uwagę zasługuje rozbudowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny na terenie całego kraju. W ofercie m.in.: kotły kondensacyjne, podgrzewacze wody, urządzenia sterujące.

Termet_logoTermet SA jest czołowym producentem gazowych urządzeń grzewczych w Polsce. Posiada własne biuro projektowe urządzeń gazowych oraz laboratorium. Ukierunkowanie firmy na produkcję pieców grzewczych pozwoliło na osiągnięcie wysokiego poziomu specjalizacji.

Beretta_logoBeretta odgrywa istotną rolę w sektorze ogrzewania mieszkań oraz obiektów niemieszkalnych. Powstała w 1922 roku firma, znana jest z innowacyjności oraz wysokiej jakości produktów. Projektowane we Włoszech, produkowane w Polsce, znane i cenione na świecie.

SaunierDuval_logoSaunier Duval na rynku polskim firma oferuje gazowe podgrzewacze ciepłej wody, gazowe kotły do centralnego ogrzewania i ciepłej wody, w tym także kotły kondensacyjne; systemy solarne do ciepłej wody oraz urządzenia klimatyzacyjne.