Panele

Kronopol_logoKronopol produkuje płyty i wyroby drewnopochodne. W ofercie znajdą Państwo panele podłogowe standardowe i klasy premium. Duży wybór wzornictwa, łatwy montaż i trwałość na lata dzięki długoletniej gwarancji.

 

KronoOrginal_logoJednym ze światowych liderów w produkcji podłóg jest Krono Original. Firma oferuje szeroki wachlarz struktur, oprócz imitujących drewno znajdą Państwo także struktury kamienne. Duży wybór rozmiarów desek pozwala dopasować panele do każdego pomieszczenia.

 

Tarkett_logoSzeroka gama wzorów, od klasycznych po kreatywne, prostota montażu i komfort użytkowania to podstawowe zalety paneli Tarkett. Produkty dzięki zastosowaniu materiałów odpornych na wilgoć, zarysowania i uderzenia posiadają nawet 20-letnią gwarancję.

 

Classen_logoLaminowane panele podłogowe niemieckiej firmy Classen to idealny wybór dla wszystkich pragnących najwyższej jakości, co potwierdzają liczne nagrody i wyróżnienia. Na polskim rynku firma działa od roku 1990 oferując szeroki wybór paneli podłogowych i drzwi.
egger_logoPanele podłogowe Egger cechuje powierzchnia z podwyższoną odpornością na ścieranie i wykorzystanie płyty nośnej z wodoodpornych naturalnych włokien drewna. Duży wybór naturalnie wyglądających nawierzchni, wśród których znajdą Państwo szczotkowane struktury desek, zmatowione powierzchnie wzorowane na olejnych podłogach drewnianych i dekory płytkowe.