Warsztatowe

Yato_logoNarzędzia przygotowane z myślą o profesjonalistach i majsterkowiczach. W ofercie znajdą Państwo szeroki wybór kluczy, młotków i wszelkiego rodzaju wkrętarek. Marka Yato to bezpieczeństwo i solidność.

Stanley_logoWarsztatowe narzędzia Stanley zostały zaprojektowane w celu zapewnienia prostoty działania i obsługi. Trwałość na lata zapewnia wykorzystanie najwyższej klasy materiałów do produkcji.

Proline_logoProline to komfort pracy. Doskonale wyprofilowane narzędzia ułatwią majsterkowanie każdemu profesjonaliście. Szlifowanie, wiercenie, dokręcanie, ściskanie, to tylko niektóre czynności które mogą Państwo wykonać z ich pomocą.

Jobi_logoBardzo trwałe narzędzia Jobi Profi stanowią doskonałą alternatywę dla innych propozycji.  Wyważony stosunek ceny do jakości zapewnia produktom dużą popularność wśród klientów. Długoletnia gwarancja to kolejny atut produktów.

mega_logoFirma Mega specjalizuje się w produkcji brzeszczotów,  adapterów do betonu, dłut, gwintownic, kluczy,  imadeł i wielu innych produktów przydatnych w każdym warsztacie.

 

Dedra_logoOgromny wybór narzędzi warsztatowych Dedra zaspokoi potrzeby najbardziej wymagających użytkowników. W ofercie między innymi narzędzia glazurnicze, miarki, poziomnice,  piły wiertła. Szeroki wybór stale dostępnych produktów.