Śruby / Gwoździe

Wkręt_logoWkręt-met to lider techniki zamocowań posiadający w ofercie unikatowe opatentowane produkty.  Ofertę można podzielić na kilka podstawowych grup produktowych. Znajdą w nich Państwo zamocowania ogólnie i ramowe,  systemy mocowań izolacji termicznych, wkręty do blach, drewna i płyt wiórowych,  zamocowania gips-karton, gwoździe, zamocowania elektroinstalacyjne, sanitarne, opaski, obejmy  i wiele innych produktów.

Arvex_logoArvex specjalizuje się w sprzedaży różnego rodzaju systemów zamocowań. Część ofert pochodzi z produkcji własnej, a reszta to produkty renomowanych europejskich producentów. Atrakcyjna oferta umożliwiła firmie ekspansję na wielu zagranicznych rynkach.

mk_logo

Szeroki wybór produktów i ich wysoka jakość to cechy charakterystyczne marki MK. W ofercie szeroki wachlarz elementów mocujących, takich jak gwoździe, wkręty, śruby, kołki oraz nakrętki i podkładki. Do mocowania elementów ciężkich solidne metalowe kotwy.

Bolt_logoBolt to firma zajmująca się sprzedażą asortymentu do różnego rodzaju wierceń i zamocowań. Aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagającego klienta, oferta firmy jest nieustannie poszerzana,. Specjalnością firmy Bolt są wiertła, frezy, kołki rozporowe, wkręty, blachowkręty, kotwy metalowe, dłuta, adaptery itp. Każdy produkt to gwarancja jakości, trwałości i niezawodności.