Elektronarzędzia

tryton_logo Tryton to doskonały sprzęt przy podstawowych i zaawansowanych robotach wykończeniowych, dekoracyjnych i remontowych. W ofercie znajdą Państwo wiertarki udarowe, szlifierki kątowe i wielofunkcyjne, wyrzynarki, pilarki tarczowe, opalarki i inne produkty.

Dewalt_logo
DeWalt odniósł sukces dzięki produkcji elektronarzędzi cechujących się mocą, precyzją, wytrzymałością oraz niezawodnością. Marka doskonale sprawdza się do użytku domowego, warsztatowego i ogrodowego.

Metabo_logoProdukty Metabo to powszechny wybór wśród profesjonalistów. Doskonale sprawdzają się w warunkach ekstremalnych, na granicy wytrzymałości każdej z użytkowanych maszyn. Odporność urządzeń, to zasługa dbania o najmniejse szczegóły przy ich budowie.

Milwaukee_logoHistoria Milwaukee sięga roku 1924. Od samego początku istnienia firmie przyświecał jeden cel: tworzenie w pełni profesjonalnych narzędzi heavy-duty i akcesoriów do nich. Jakość, trwałość i niezawodnośc to znaki rozpoznawcze elektronarzędzi Milwaukee.

Makita_logoJapońska firma Makita od ponad 10 lat specjalizuje się w produkcji silników elektrycznych i elektronarzędzi. W ofercie znajdą Państwo także urządzenia akumulatorowe, pneumatyczne i ogrodowe.