Pustaki ceramiczne

Roben_logoPraktyka, rutyna i ciężka praca pozwoliła firmie Röben zająć miejsce w ścisłej czołówce producentów ceramiki budowlanej. Uznanie klientów na przełomie prawie dwóch wieków Röben zawdzięcza swoim najwyższej jakości wyrobom oraz ogromnej różnorodności asortymentu.
Wienerberger_logoProducent ceramicznych materiałów budowlanych dostarczający nowoczesne rozwiązania, dzięki którym możliwe jest spełnienie najwyższych standardów. Wienerberger produkuje cegły konstrukcyjne, cegły klinkierowe, stropy oraz dachówki ceramiczne.

Eder_logoEder to austriacka firma zajmująca się produkcją cegieł. Założona w 1992 roku koło Drezna cegielnia to dziś jeden z najnowocześniejszych tego typu zakładów. Dzięki znakomitemu surowcowi i technologii firma dostarcza produkt o jakości, która nie ma sobie równych.

Lode_logoLode to lider sprzedaży materiałów budowlanych w krajach nadbałtyckich. Flagowym produktem firmy są odporne i ekologiczne cegły. W ofercie cegły kominowe, elewacyjne, budowlane, profilowane. Dostępne w różnych kolorach, wymiarach, pełne i dziurkowane.