Zewnętrzne

Kabe_logoKabe jako pierwsza firma na świecie, opracowała nowatorską technologię produktów polikrzemianowych do elewacji budynków, stając się prekursorem i liderem w dziedzinie technologii produktów mineralnych. Wiedzie prym w segmencie produktów i systemów do renowacji zabytków. Na liście referencyjnej Farby Kabe znajdują się m.in. Zamek Królewski, Wilanów czy Klasztor Jasna Góra.

Dulux_logoFarb Dulux reklamować nie trzeba. Markę charakteryzuje wysoka jakość oraz otwartość na potrzeby konsumenta. Dzięki kolorom wykorzystasz swój wewnętrzny potencjał, a twoje życie wypełnią pozytywne emocje. Wykonaj pierwszy krok i rozpocznij serię korzystnych zmian z farbami Dulux.

Dekoral_logoHistoria marki Dekoral to początek lat ’90. Do dziś jest najbardziej rozpoznawalną marką farb w Polsce. Wyroby firmy , to cenione przez konsumentów indywidualnych oraz przez profesjonalistów, najwyższej klasy produkty, wykorzystywane w kraju i za granicą.

Nobiles_logoWysoka jakość, bogaty asortyment, zaufanie klientów – to najlepsze podsumowanie produktów firmy Nobiles. Od początku XXI wieku farby Nobiles konsekwentnie dostarczają inspiracji, pomagają w realizacji najśmielszych projektów i dają satysfakcję z bycia profesjonalistą.

Hammerite_logoHammerite to czołowy producent farb do metali. Opracowane specjalnie, by stanowić barierę odporną na rdzę, uderzenia, zadrapania, nadając przedmiotom piękny wygląd na lata. Świetnie sprawdzą się zarówno w warunkach ekstremalnych jak i wnętrzach Twojego domu.

Altax_logoAltax specjalizuje się w ochronie i dekoracji drewna. Wysoko zaawansowane technologicznie produkty ochronią drewno przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych, korozją mikrobiologiczną. Przeznaczone dla profesjonalistów, jak i użytkowników indywidualnych.