Kominy systemowe

W naszej ofercie znajdą Państwo kominy systemowe, przygotowane w oparciu o pustaki, rury ceramiczne, i izolację. Za wyborem takiego rozwiązania przemawiają względy ekonomiczne. Nowoczesne kominy systemowe przygotowane są z prefabrykatów. Ułatwia to i skraca montaż w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami. Dodatkowy atut tego rodzaju kominów to oszczędność miejsca.

schiedel_logoSchidel to nie tylko największy, ale i najbardziej zaawansowany technicznie producent systemów kominowych w Europie. Firma posiada szeroki wachlarz produktów wysoce funkcjonalnych i przede wszystkim bezpiecznych w odprowadzaniu spalin.

Termet_logoOd ponad dwudziestu lat skutecznie utrzymuje się na wymagającym rynku systemów kominowych. Doświadczenie i chęć poznawania nowych technologii sprawił, że Termet zyskał zaufanie nie tylko firm budowlanych, ale i klientów indywidualnych.

krasiccy_logo_kominyKrasiccy to czołowy producent systemów kominowych na Dolnym Śląsku. Oferta firmy jest skierowana przede wszystkim dla budownictwa jednorodzinnego. Wygoda, pewność w użytkowaniu, a przy tym konkurencyjne ceny – to najkrótsza charakterystyka marki Krasiccy.

lzmo-kominy_logoSpecjalnością firmy LZMO są ceramiczne wkłady kominowe. Zaawansowanie technologiczne, funkcjonalność i nadzwyczajna trwałość sprawia, że produkty LZMO wyróżniają się na tle produktów innych producentów.