Kleje i fugi

Fugi

Ceresit_logoFugi marki Ceresit dostępne są w szerokiej palecie barw. Produkty doskonale nadają się jako spoiny do wykończeń płytek zarówno w łazienkach i kuchniach, jak i na zewnątrz.

 

Mapei_logoJeśli problem utrzymania czystości fug jest Państwu nieobcy, firma Mapei ma doskonałe rozwiązanie w swojej ofercie. Są nim fugi epoksydowe. Ich zaletą jest łatwość utrzymania w czystości, kolor jest intensywny, dodatkowo pozwalają na uzyskanie trwałych spoin.

 

 

Kleje

Mapei_logoKleje firmy Mapei stanowią uniwersalny system produktów, przeznaczonych do montażu płytek ceramicznych, kamiena naturalnego i drewna. Spełniają najwyższe wymogi, oferując najwyższą jakośc w przystępnej cenie.

 

Atlas_logoNajsilniejsza i najbardziej rozpoznawalna polska marka wśród producentów klejów i zapraw – to właśnie Atlas! W ofercie EL Stan znajdą Państwo szeroki wachlarz produktów firmy w przystępnych cenach.

 

Ceresit_logoPrzeznaczone do glazury i terakoty kleje Ceresit to wybór profesjonalistów. Linia produktów oparta jest o produkty różnego przeznaczenia. Bez problemu pomożemy Państwu dobrać klej zarówno do łazienek i kuchni, jak i na tarasy.