Płytki

cersanit_logoCersanit od 1967 roku zajmuje się armaturą sanitarną. W ofercie EL-Stan najdą Państwo płytki ceramiczne (łazienkowe i kuchenne) w szerokim zakresie wzorów i wymiarów.

 

opoczno_logoOpoczno jest najbardziej znaną polską marką zajmująca się produkcją płytek ceramicznych. Oferuje produkty w szerokim zakresie cenowym. Unikatowe wzornictwo i wykonanie.

 

paradyz_logoJuż od ponad 20 lat firma Paradyż tworzy płytki ceramiczne o unikalnym wzornictwie. Sukces marki spowodowało przywiązanie do jakości. Marka Paradyż to doświadczenie – tworzenie pięknych produktów, o niepowtarzalnym charakterze  i najwyższej jakości wykonania.

 

tubadzin_logoTubądzin to lider nowatorskich rozwiązań. Oferta jest dostosowana do różnych grup Klientów.  Za wygląd płytek ceramicznych odpowiada znany projektant  – Maciej Zień.  Terakota Tubądzin w naszej ofercie spełniają najwyższe europejskie standardy.

 

domino_logoDomino to płytki do łazienki i kuchni, ale nie tylko… Nadają się także do wykorzystania za zewnątrz, dzięki swojej trwałości i mrozoodporności. Trakota Dzisiaj płytki ceramiczne znajdziesz nie  cechuje się świetnym współczesnym wzornictwem i ciekawą kolorystyką.

cerrad_logoInnowację w postaci kształtowania płytek i kształtek metodą formowania na sucho na polski rynek wprowadziła firma Cerrad. W ofercie producenta znajduje się ponad 170 rodzajów glazury, spełniających najwyższe standardy.