Meble łazienkowe

cersanit_logoOferta mebli łazienkowych Cersanit obejmuje zarówno klasyczne, jak i nowoczesne produkty. Oferujemy Państwu szeroką gamę szafek i szafek pod umywalki. Cersanit proponuje Państwu szeroką paletę barw oferowanych produktów, co w znacznym stopniu ułatwia dopasowanie mebli do kolorystyki całej łazienki. W ofercie EL-Stan znajdują się także lustra i inne akcesoria Cersanit.

kolo_logoMeble KOŁO są projektowane z myślą o łazienkach. Wykonane są z zastosowaniem wodoodpornych materiałów, dając gwarancję niezmiennego piękna na lata, bez względu na częste zmiany temperatury i wilgotności. Wiele produktów KOŁO dodatkowo wyposażonych jest w mechanizm cichego domykania. Dbając o wygodę klientów wszystkie zestawy szafek i półek oferowane są w różnych rozmiarach, co ułątwia dopasowanie ich do praktycznie każdej łazienki.

defra_logoNowoczesne wzornictwo, wysoka jakość, to Defra. Marka mebli łazienkowych została stworzona przez lidera branży, firmę Defrans. W ofercie Defra znajdą Państwo ponad 20 kolekcji, które cechuje kreatywność rozwiązań połączona z nowoczesną stylistyką.

elita_logo ELITA to marka należąca do  Royo Group. Firma od wielu lat produkuje w meble łazienkowe najwyższej klasy. Ogromny wybór, wysoka jakość i odporność to podstawowe zalety produktów Elita.