Kabiny prysznicowe

sanplast_logoSanplast proponuje Państwu kabiny, brodziki i wanny. W ofercie znajduje się kilka typów kabin okrągłych, przeznaczonych zarówno do montażu narożnego, jak i przyściennego. Każda z kabin posiada dedykowane brodziki akrylowe. Oferta Sanplast to różnorodne kształty, unikatowy wygląd i gwarancja bezpieczeństwa użytkowania na lata. W naszym sklepie w Gryfowie Śląskim znajdą Państwo szeroki wybór produktów Sanplast.

logo_new_trendyNew Trendy to jeden z liderów branży sanitarnej. Firma zajmuje się m.in. produkcją kabin prysznicowych wykonanych ze szkła i aluminium. Oprócz kabin w ofercie New Trendy znajdą Państwo panele prysznicowe i zestawy natryskowe.

kolo_logoKabiny prysznicowe Koło, to propozycja idealna do nowoczesnego i estetycznego zagospodarowania łazienki. Różnorodna oferta drzwi i ścianek pozwala Państwu dobrać kabinę w sposób optymalny.

cersanit_logoW ofercie Cersanitu znajdą Państwo trzy serie produktów: Tesala, Symfonia i Selva. Oprócz kabin prysznicowych dostępne są także brodziki. Kabiny prysznicowe objęte są 2 letnią gwarancją, natomiast zakup brodzika wiąże się z gwarancją na 7 lat.

kermi_logoKermi proponuje kabiny prysznicowe zawiasowe i profilowe. W kabinach zawiasowych zastosowano przeguby, dzięki czemu nawet produkty  niewielkich rozmiarów otwierają się gwarantując dużą szerokość wejścia.

huppe_logoWszystkich Klientów łączą wysokie wymagania dotyczące jakości kupowanych produktów. Hueppe oddaje do Państwa dyspozycji kabiny natryskowe o unikalnym designie i najwyższej jakości. Produkty cechuje nowoczesna technologia uszlachetniania szkła, dzięki której woda spływa o wiele łatwiej, w znaczym stopniu ograniczając osady i ułatwiając sprzątanie.

ronal_logoSan Swiss dostarcza kabiny prysznicowe dostępne w wielu rodzajach oraz rozmiarach. Dbałość o wygląd, szczelność  i nowoczesne rozwiązania technologiczne sprawiają, że produkty Ronal zdobywają coraz większą popularność.

poolspa_logoPoolspa od ponad 20 lat zajmuje się produkcją wanien akrylowych i kabin prysznicowych. W ofercie znajdą Państwo produkty na każdą kieszeń, rozpoczynając od propozycji z hydromasażem, kończąc na kabinach masażowo-parowych.

ravak_logoRavak to dostawca kompleksowych rozwiązań do łazienek. Zajmuje się produkcją nowoczesnych kabin prysznicowych, ponadto w ofercie znajdą Państwo meble, systemy oświetleniowe i inne akcesoria.

grohe_logoGrohe to jeden ze światowych potentatów w produkcji armatury sanitarnej. Niemiecka solidność, połączona z doskonałym designem to znaki firmowe firmy.

 

Brodziki i obudowy

logo_schedpolSchedpol produkuje brodziki gotowe do zabudowy i pasujące do wszystkich dostępnych na rynku kabin prysznicowych. Cechuje je łatwość montażu, dodatkowo zapewniają izolację termiczną i akustyczną. Producent obejmuje wszystkie swoje produkty pięcioletnią gwarancją.

 

polimat_logoFirma Polimat istnieje na rynku od 1991 roku. W naszej ofercie znajdą Państwo brodziki róznego rodzaju, kwadratowe, półokrągłe i nakładane na posadzkę.Wyroby Polimatu wykonane są z najwyższej jakości tworzyw sztucznych zapewniając komfort użytkowania na lata.