Ceramika

W naszej ofercie znajdą Państwo produkty renomowanych firm. Nasza oferta ceramiki sanitarnej obejmuje produkty marek:

kolo_logoKoło, to polska firma której historia sięga lat 60-tych.  Jej produkty cechuje najwyższa jakość, dzięki czemu firma wyrobiłą sobie pozycję jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży wyposażenia łazienkowego. Od 1993 roku Koło należy do międzynarodowej grupy Sanitec. W naszej ofercie znajdą Państwo całą gamę produktów Koło, cechuje je unikalny design i najwyższa jakość wykonania.

 

cersanit_logoOferta ceramiki sanitarnej Cersanit jest bardzo szeroka. W naszym sklepie znajdą Państwo także innowacyjne produkty z serii Pure. Antybakteryjna kolekcja  Cersanit Pure Silver Protect gwarantuje ochronę przed grzybami i bakteriami. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu technologii produkcji z wykorzystaniem aktywnego składnika Silveritu. Produkty z jego zawartością skutecznie i na długi czas zatrzymują rozwój drobnoustrojów.

 

roca_logoRoca to międzynarodowa firma, która od 1997 roku posiada także polskie oddziały w Gliwicach i Gryficach.  Oferta obejmuje ceramikę łazienkową i akcesoria do niej. Produkty cechuje zróżnicowany design, od tradycyjnego po nowoczesny i minimalistyczny. Ponadto firma dba, aby wykorzystane w produktach rozwiązania oszczędzały energię i wodę.